Пребарување
Евро
Македонски

009M633

Производител: PIERRE LANNIER
Watch Ladies MULTIPLES Dial Black Strap Leather Black
SKU: 009M633
€78,08 вклучен данок
i h

Let yourself be enchanted by the play of light of the 009M633 ladies' watch from the Multiples collection with its intense black look. Elegant and ultra-modern, this watch will dress your wrist with finesse and will complete your most trendy outfits.

Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност5 бари
СтаклоМинерално
Дијаметер30 мм
РемчеКожно
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ