Пребарување
Евро
Македонски

01.073.0502.3.020

Производител: RADO
SKU: R32502203
€1.488,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност10 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер44.9 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
КолекцијаHyperChrome
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ