Пребарување
Евро
Македонски

01.115.3907.4.071

Производител: RADO
SKU: 01.115.3907.4.071
€928,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер38 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
КолекцијаFlorence
ПолЖенски
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ