Пребарување
Евро
Македонски

01.420.0958.3.090

Производител: RADO
SKU: 01.420.0958.3.090
€2.208,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер30 мм
РемчеКерамика
КолекцијаTrue Thinline
ПолЖенски
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ