Пребарување
Евро
Македонски

01.734.6073.3.070

Производител: RADO
SKU: 01.734.6073.3.070
€4.144,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Водоотпорност5 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер38 мм
РемчеКерамика
КолекцијаTrue Square
ПолУнисекс
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ