Пребарување
Евро
Македонски

373B438

Производител: PIERRE LANNIER
SKU: 373B438
Стара цена: €278,40 вклучен данок
€222,72 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Водоотпорност5 бари
СтаклоМинерално
РемчеНе'рѓосувачки челик
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ