Пребарување
Евро
Македонски

799.10.101.10

Производител: DOXA
SKU: 799.10.101.10
Стара цена: €1.248,00 вклучен данок
€998,40 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Водоотпорност20 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер42 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ