Пребарување
Евро
Македонски

830.10.201.10

Производител: DOXA
SKU: 830.10.201.10
Стара цена: €2.768,00 вклучен данок
€2.214,40 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Водоотпорност30 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер42.5 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење38 h
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ