Пребарување
Евро
Македонски

861.10.101.10

Стара цена: €1.888,00 вклучен данок
€1.510,40 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Водоотпорност60 bar
СтаклоСафирно
Дијаметер40 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење38 h
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*