Пребарување
Евро
Македонски

883.10.101.10

Производител: DOXA
SKU: 883.10.101.10
Стара цена: €3.024,00 вклучен данок
€2.419,20 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Водоотпорност150 bar
СтаклоСафирно
Дијаметер45 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење50 часа
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ