Пребарување
Евро
Македонски

BJ04A4131

Производител: PIERRE LANNIER
SKU: BJ04A4131
Стара цена: €54,40 вклучен данок
€43,52 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МатеријалНе'рѓосувачки челик
Должина на ланче400mm/430mm
ПолЖенски
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ