Пребарување
Евро
Македонски

BJ09A3104

Производител: PIERRE LANNIER
SKU: BJ09A3104
Стара цена: €30,40 вклучен данок
€24,32 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МатеријалНе'рѓосувачки челик
ПолЖенски
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ