Пребарување
Евро
Македонски

D153RSV

Производител: DOXA
SKU: D153RSV
€1.192,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
КалибарETA 2671
Водоотпорност5 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер31 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење38 h
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ