Пребарување
Евро
Македонски

L2.409.4.87.2

Производител: LONGINES
SKU: L2.409.4.87.2
€3.312,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
КалибарL891
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер34 мм
РемчеКожно
Времетраење70 часа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ