Пребарување
Евро
Македонски

L2.629.4.78.3

Производител: LONGINES
SKU: L26294783
€2.665,60 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
КалибарETA 2894/2
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер40 мм
РемчеАлигаторска кожа
Времетраење42 часа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ