Пребарување
Евро
Македонски

L3.759.4.76.4

Производител: LONGINES
SKU: L37594764
€766,40 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
КалибарETA 255.112
СтаклоСафирно
Дијаметер41 мм
РемчеКожно
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ