Пребарување
Евро
Македонски

L3.774.4.50.0

Производител: LONGINES
SKU: L3.774.4.50.0
€3.369,60 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Водоотпорност30 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер42 мм
РемчеКожно
Времетраење70 часа
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ