Пребарување
Евро
Македонски

L3.782.4.96.6

Производител: LONGINES
SKU: L3.782.4.96.6
€1.916,80 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Водоотпорност30 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер43 mm
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење64 часа
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ