Пребарување
Евро
Македонски

L3.841.4.56.6

Производител: LONGINES
SKU: L38414566
€1.446,40 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
КалибарETA A31.L01
Водоотпорност30 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер44 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење64 часа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ