Пребарување
Евро
Македонски

L4.309.5.87.7

Производител: LONGINES
SKU: L4.309.5.87.7
€2.963,20 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
КалибарL595
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер25.5mm
Времетраење40 часа
РемчеНе'рѓосувачки челик
ПолЖенски
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ