Пребарување
Евро
Македонски

L4.310.4.87.6

Производител: LONGINES
SKU: L4.310.4.87.6
€2.382,40 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
КалибарL420
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер29 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење45 часа
ПолЖенски
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ