Пребарување
Евро
Македонски

L4.322.4.12.6

Производител: LONGINES
SKU: L43224126
€1.123,20 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
КалибарETA A31.L11
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер30 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење64 часа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ