Пребарување
Евро
Македонски

L4.512.4.87.6

Производител: LONGINES
SKU: L45124876
€1.742,40 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
КалибарETA 282.001
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер29 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ