Пребарување
Евро
Македонски

L4.812.4.11.0

Производител: LONGINES
SKU: L4.812.4.11.0
€2.323,20 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
КалибарL891
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер39 мм
РемчеКожно
Времетраење70 часа
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ