Пребарување
Евро
Македонски

L4.921.4.52.2

Производител: LONGINES
SKU: L49214522
€1.134,40 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
КалибарETA A31.L11
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер38.5 мм
РемчеКожно
Времетраење64 часа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ