Пребарување
Евро
Македонски

L4.921.4.72.6

Производител: LONGINES
SKU: L49214726
€1.296,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
КалибарETA A31.L01
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер38.5 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење64 часа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ