Пребарување
Евро
Македонски

L5.255.4.71.7

Производител: LONGINES
SKU: L5.255.4.71.7
€1.569,60 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер23.3 X 37 мм
РемчеКожно
ПолЖенски
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ