Пребарување
Евро
Македонски

R2395KX9

Производител: LORUS
SKU: R2395KX9
Стара цена: €43,20 вклучен данок
€30,24 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамДигитален
Водоотпорност10 бари
СтаклоМинерално
Дијаметер45 мм
РемчеСиликон
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ