Пребарување
Евро
Македонски

RG233GX9

Производител: LORUS
SKU: RG233GX9
Стара цена: €49,60 вклучен данок
€34,72 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност5 бари
СтаклоМинерално
Дијаметер40 мм
РемчеГума
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ