Пребарување
Евро
Македонски

RT323DX9

Производител: LORUS
SKU: RT323DX9
Стара цена: €123,20 вклучен данок
€86,24 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност10 бари
СтаклоМинерално
Дијаметер44.5 мм
РемчеКожно
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ