Пребарување
Евро
Македонски

S23631J1

Производител: SEIKO
Seiko Prospex “Tuna” 1000m Divers Watch The Seiko Prospex “Tuna” 1000m Divers Watch is a professional diver’s watch suitable for saturation diving. Due to the larger diameter and bold case shape like a tuna can, the watch has been affectionately nicknamed the “Tuna” by Seiko fans.
SKU: S23631J1
€3.440,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Калибар7C46
Водоотпорност100 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер49.4 мм
РемчеСиликон
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ