Пребарување
Евро
Македонски

SRQ025J1

Производител: SEIKO
SKU: SRQ025J1
€2.712,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар8R48
Водоотпорност10 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер42 мм
РемчеКрокодилска кожа
Времетраење45 часа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ