Пребарување
Евро
Македонски

SFJ001P1

Производител: SEIKO
SKU: SFJ001P1
€864,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамСолар
Калибар8A50
Водоотпорност10 бари
СтаклоСафирно
РемчеНе'рѓосувачки челик
Дијаметер42 мм
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ