Пребарување
Евро
Македонски

SFK003J1

Производител: SEIKO
SKU: SFK003J1
€714,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамСолар
Калибар5K65
Водоотпорност20 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер45 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ