Пребарување
Евро
Македонски

SKK889P1

Производител: SEIKO
SKU: SKK889P1
€416,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Калибар7N32
Водоотпорност10 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер33.6 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ