Пребарување
Евро
Македонски

SXB432P1

Производител: SEIKO
SKU: SXB432P1
€472,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Калибар7N89
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ