Пребарување
Евро
Македонски

SLA047J1

Производител: SEIKO
SKU: SLA047J1
€4.480,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар8L35
Водоотпорност30 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер44 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење50 часа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ