Пребарување
Евро
Македонски

SPB217J1

Производител: SEIKO
SKU: SPB217J1
€1.840,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар6R64
Водоотпорност10 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер42.2 mm
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење45 часа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ