Пребарување
Евро
Македонски

SPB249J1

Производител: SEIKO
SKU: SPB249J1
€960,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар6R35
Времетраење70 часа
Водоотпорност20 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер38 мм
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ