Пребарување
Евро
Македонски

SPB325J1

Производител: SEIKO
SKU: SPB325J1
€1.424,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар6R35
Водоотпорност20 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер45 мм
РемчеСиликон
Времетраење70 часа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ