Пребарување
Евро
Македонски

SPB375J1

Производител: SEIKO
The light blue essence color of the bezel markers and minute hand, which are related to elapsed time, ensures high legibility even in deep water environments.
SKU: SPB375J1
€1.520,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар6R35
Водоотпорност200 м
Времетраење70 часа
СтаклоСафирно
Дијаметер45 мм
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ