Пребарување
Евро
Македонски

SPB437J1

Производител: SEIKO
SKU: SPB437J1
€1.596,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар6R51
СтаклоСафирно
Дијаметер40.5 мм
РемчеТелешка кожа
Времетраење72 h
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ