Пребарување
Евро
Македонски

SPC256P1

Производител: SEIKO
SKU: SPC256P1
€504,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамСолар
Калибар7T86
Водоотпорност5 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер40.6 мм
РемчеТелешка кожа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ