Пребарување
Евро
Македонски

SRPE33K1

Производител: SEIKO
SKU: SRPE33K1
€594,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
Калибар4R35
ПолМашки
МеханизамАвтоматик
Времетраење41 час
Водоотпорност20 бари
Дијаметер43.8 мм
СтаклоСафирно со лупа на датум
КуќиштеКерамички бејзел
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ