Пребарување
Евро
Македонски

SRPG05J1

Производител: SEIKO
SKU: SRPG05J1
€688,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар4R35
Водоотпорност5 бари
СтаклоХардлекс
Дијаметер40.8 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење41 час
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ