Пребарување
Евро
Македонски

SRPG15K1

Производител: SEIKO
SKU: SRPG15K1
€688,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар4R35
Водоотпорност20 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер42.2 мм
РемчеПлатнено
Времетраење41 час
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ