Пребарување
Евро
Македонски

SRPG19K1

Производител: SEIKO
SKU: SRPG19K1
€848,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар4R36
Водоотпорност20 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер45 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење41 час
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ