Пребарување
Евро
Македонски

SRPH75K1

Производител: SEIKO
SKU: SRPH75K1
€537,60 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
Калибар4R36
МеханизамАвтоматик
ПолМашки
Водоотпорност200 м
Времетраење41 час
СтаклоХардлекс со лупа
РемчеНе'рѓосувачки челик
Дијаметер42.2 мм
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*