Пребарување
Евро
Македонски

SRPK33K1

Производител: SEIKO
SKU: SRPK33K1
€339,20 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
ПолМашки
МеханизамАвтоматик
СтаклоХардлекс
Калибар4R36
Времетраење41 час
Водоотпорност10 бари
Дијаметер42 мм
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ