Пребарување
Евро
Македонски

SSA343J1

Производител: SEIKO
SKU: SSA343J1
€492,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар4R57
Водоотпорност5 бари
СтаклоХардлекс
Дијаметер40.5 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење41 час
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*